Mecz Borussia Monchengladbach - Union Berlin zakończony wynikiem 1-2

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Borussia Monchengladbach a Union Berlin wynik wynosił 1-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

W dniu 2022-01-22 14:30 na stadionie Stadion im BORUSSIA-PARK odbył się mecz ligi Bundesliga 1 kolejki 20 pomiędzy Borussia Monchengladbach a Union Berlin.

Gole strzelali: M. Kruse 18' 0-1 K. Koné 40' 1-1 J. Hofmann M. Kruse 84' 1-2 N. Gießelmann

Żółte kartki Borussia Monchengladbach: Marvin Friedrich 28'

Żółte kartki Union Berlin: Grischa Prömel 3' Robin Knoche 66'

Czerwone kartki Borussia Monchengladbach:

Czerwone kartki Union Berlin:

Sędzią głównym tego spotkania był Felix Brych, Germany. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Borussia Monchengladbach zmierzy się już z Arminia Bielefeld, następne spotkania z drużynami FC Augsburg oraz Borussia Dortmund. Kolejno natomiast Union Berlin podejmie FC Augsburg. Następne mecze zagra z drużynami Borussia Dortmund oraz Arminia Bielefeld.

Coraz częściej wierni fani piłki nożnej z entuzjazmem śledzą interesujące starcia ligi Bundesliga 1. Ciekawe drużyny futbolowe oraz zawodnicy tacy jak m.in. Marvin Friedrich Grischa Prömel wielokrotnie zapewniają kapitalnym sympatykom mnóstwo emocji. Walki pomiędzy drużynami piłkarskimi bywają niezwykle zagorzałe, nie często bywa definitywnie, że są to mecze usypiające. Nieprzerwanie obserwujemy spektakularne asysty i sytuacje podbramkowe, nieczyste sytuacje na faul zakończone bardzo często czerwonym kartonikiem zapewniające niesamowite przeżycia i przyjemność z meczu. Warto więc śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych,przeglądać spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi Bundesliga 1 oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Borussia Monchengladbach i Union Berlin jak ich udział w Bundesliga 1 zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Stadion im BORUSSIA-PARK.