Borussia Monchengladbach kontra VfB Stuttgart, wynik spotkania - 1-1

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Borussia Monchengladbach i VfB Stuttgart zakończyła się 1-1. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Dnia 2021-10-16 16:30 na stadionie Stadion im BORUSSIA-PARK rozegrał się znakomity mecz ligi Bundesliga 1 kolejki 8 pomiędzy Borussia Monchengladbach a VfB Stuttgart.

Gole strzelali: K. Mavropanos 15' 0-1 O. Marmoush J. Hofmann 42' 1-1

Żółte kartki Borussia Monchengladbach: Kouadio Koné 63' Patrick Herrmann 80' Keanan Bennetts 82'

Żółte kartki VfB Stuttgart: Atakan Karazor 45' Chris Führich 64' Marc-Oliver Kempf 87'

Czerwone kartki Borussia Monchengladbach:

Czerwone kartki VfB Stuttgart:

Sędzią głównym tego spotkania był Felix Brych, Germany. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Borussia Monchengladbach stawi czoła Hertha Berlin, następne spotkania z drużynami Bayern Munich i VfL BOCHUM a VfB Stuttgart z Union Berlin. Następne mecze zagra z drużynami FC Koln i FC Augsburg.

Liczni kibice śledzą potyczki, które startują w lidze Bundesliga 1. Utalentowane zespoły piłkarskie i piłkarze tacy jak Kouadio Koné Atakan Karazor nierzadko zapewniły wspaniałym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Cieszące oko potyczki pomiędzy zawodnikami ligowymi bywają nieustępliwe, rzadko bywa koniec końców, iż są to mecze statyczne. Trafiamy na brutalne faule, zapadające w pamięć bramki i asysty gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy, żeby przeglądać mecze piłkarskie pasjonującej ligi Bundesliga 1, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych. Borussia Monchengladbach i VfB Stuttgart oraz ich udział w Bundesliga 1 gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion im BORUSSIA-PARK.