Mecz Union Berlin vs Borussia Monchengladbach, wynik 2-1

Union Berlin vs Borussia Monchengladbach, wynik końcowy 2-1. W dniu 2022-10-30 14:30 na stadionie Stadion An der Alten Försterei odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi Bundesliga kolejki 12 pomiędzy Union Berlin a Borussia Monchengladbach.

Pierwsza część spotkania między Union Berlin a Borussia Monchengladbach zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Gole strzelali: N. Elvedi 33' 0-1 L. Stindl K. Behrens 79' 1-1 Diogo Leite D. Doekhi 90' 2-1 J. Leweling

Żółte kartki Union Berlin: Sven Michel 64' Christopher Trimmel 90' Julian Ryerson 90'

Żółte kartki Borussia Monchengladbach: Marcus Thuram 67' Tobias Sippel 79'

Czerwone kartki Union Berlin:

Czerwone kartki Borussia Monchengladbach:

Główny arbiter meczu to Harm Osmers, Germany. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Union Berlin stawi czoła Union St. Gilloise, następne spotkania z drużynami Bayer Leverkusen i FC Augsburg. Kolejno natomiast Borussia Monchengladbach zmierzy się z VfB Stuttgart. Następne mecze zagra z drużynami VfL BOCHUM i Borussia Dortmund.

Coraz częściej fani futbolu z dużym zapałem śledzą starcia, które tyczą się ligi Bundesliga. Ciekawe drużyny piłkarskie z tejże ligi i piłkarze jak Sven Michel Marcus Thuram raz za razem sprawiają kapitalnym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Potyczki między zawodnikami są bardzo zajadłe, bardzo rzadko okazuje się, iż potyczki męczą fana. Bardzo często trafiamy na bezlitosne sytuacje na faul, wyjątkowe gole oraz asysty zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Zachęcamy, aby przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i oglądać spotkania sportowe emocjonującej ligi Bundesliga. Uczestnictwo takich drużyn jak Union Berlin i Borussia Monchengladbach z ligi Bundesliga zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadion An der Alten Försterei.