Spotkanie Borussia Monchengladbach kontra Eintracht Frankfurt zakończone wynikiem 1-3

Borussia Monchengladbach kontra Eintracht Frankfurt zakończony wynikiem 1-3.

Po pierwszej połowie spotkania między Borussia Monchengladbach i Eintracht Frankfurt wynik wynosił 0-3. Końcowy wynik spotkania to 1-3.

W dniu 2022-10-22 16:30 na obiekcie sportowym Stadion im BORUSSIA-PARK odbył się mecz ligi Bundesliga kolejki 11 pomiędzy Borussia Monchengladbach a Eintracht Frankfurt.

Gole strzelali: J. Lindstrøm 6' 0-1 E. Ebimbe 29' 0-2 C. Lenz J. Lindstrøm 45' 0-3 R. Kolo Muani M. Thuram 72' 1-3 A. Pléa

Żółte kartki Borussia Monchengladbach: Kouadio Koné 16' Julian Weigl 18' Christoph Kramer 47'

Żółte kartki Eintracht Frankfurt: Daichi Kamada 25' Kristijan Jakić 31'

Czerwone kartki Borussia Monchengladbach:

Czerwone kartki Eintracht Frankfurt:

Główny sędzia spotkania - Daniel Siebert, Germany. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Borussia Monchengladbach stawi czoła Union Berlin, następne spotkania z drużynami VfB Stuttgart i VfL BOCHUM natomiast Eintracht Frankfurt zmierzy się z Marseille. Następne mecze zagra z drużynami Borussia Dortmund i Sporting CP.

Coraz częściej wierni kibice piłki nożnej śledzą ekscytujące starcia, które dotyczą ligi Bundesliga. Mocne zespoły futbolowe z ligi i zawodnicy tacy jak Kouadio Koné Daichi Kamada często zapewniły wyborowym miłośnikom piłki nożnej wiele niesamowitych przeżyć. Cieszące oko potyczki między graczami zdarzają się zagorzałe, nie często bywa ostatecznie, że są to spotkania nużące. Obserwujemy nieprzepisowe sytuacje z faulem, idealne asysty czy gole gwarantujące niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Zachęcamy, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić mecze futbolowe wyjątkowej ligi Bundesliga i przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Borussia Monchengladbach i Eintracht Frankfurt jak ich udział w Bundesliga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion im BORUSSIA-PARK.