Na stadionie Stadion im BORUSSIA-PARK dnia 2022-08-19 18:30 miał miejsce mecz Borussia Monchengladbach - Hertha Berlin: 1-0

 

Pierwsza część spotkania między Borussia Monchengladbach i Hertha Berlin zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2022-08-19 18:30 na stadionie Stadion im BORUSSIA-PARK rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Bundesliga kolejki 3 pomiędzy Borussia Monchengladbach a Hertha Berlin.

Gole strzelali: A. Pléa 34' 1-0

Żółte kartki Borussia Monchengladbach: Patrick Herrmann 90'

Żółte kartki Hertha Berlin: Filip Uremović 34' Filip Uremović 69'

Czerwone kartki Borussia Monchengladbach:

Czerwone kartki Hertha Berlin: Filip Uremović 69'

Sędzią głównym tego spotkania był Matthias Jollenbeck, Germany. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Borussia Monchengladbach zmierzy się już z Bayern Munich, następne spotkania z drużynami FSV Mainz 05 oraz SC Freiburg a Hertha Berlin z Borussia Dortmund. Następne mecze zagra z drużynami FC Augsburg oraz Bayer Leverkusen.

Mnóstwo fanów śledzi pasjonujące potyczki, które tyczą się ligi Bundesliga. Liczące się piłkarskie zespoły oraz zawodnicy jak Patrick Herrmann Filip Uremović niejednokrotnie zaserwowały wspaniałym entuzjastom piłki nożnej mnóstwo zapierających dech w piersiach wrażeń. Walki między zawodnikami bywają bardzo zażarte, rzadko bywa, że są to mecze usypiające. Obserwujemy bezwzględne sytuacje z faulem zakończone pokazaniem żółtej kartki, idealnie wyliczone gole oraz asysty zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Warto więc oglądać spotkania sportowe pasjonującej ligi Bundesliga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych. Borussia Monchengladbach i Hertha Berlin i ich udział w Bundesliga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion im BORUSSIA-PARK.