Back to Top

Polscy kibice klubu Borussia Mönchengladbach

FC Heidenheim - Borussia Monchengladbach wynik 1-1

FC Heidenheim kontra Borussia Monchengladbach, wynik meczu: 1-1

W ostatniej kolejce Bundesligi doszło do spotkania pomiędzy drużynami FC Heidenheim i Borussia Monchengladbach, które zakończyło się remisem 1-1. Mecz ten odbył się 16 marca 2024 roku o godzinie 14:30 czasu lokalnego w Voith-Arena. Pomimo prowadzenia gości po pierwszej połowie, gospodarze zdołali wyrwać punkt w końcówce spotkania. Czytaj dalej, aby poznać szczegóły tego emocjonującego starcia.

Mecz FSV Mainz 05 kontra Borussia Monchengladbach, wynik końcowy 1-1

Spotkanie FSV Mainz 05 vs Borussia Monchengladbach, wynik 1-1

W sobotnie popołudnie, dokładnie dwa dni temu, na MEWA ARENA odbył się zacięty mecz pomiędzy FSV Mainz 05 a Borussia Monchengladbach w ramach 24. kolejki niemieckiej Bundesligi. Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 1-1, mimo że na przerwę gospodarze schodzili z jednobramkową przewagą. Zarówno zawodnicy Mainz, jak i Gladbach zaprezentowali wysoki poziom futbolu, co sprawiło, że kibice mogli cieszyć się widowiskowym starciem.

Borussia Monchengladbach - Vfl Bochum zakończony wynikiem 5-2

Borussia Monchengladbach vs Vfl Bochum, wynik meczu - 5-2

W ostatniej kolejce Bundesligi mieliśmy okazję śledzić emocjonujące starcie pomiędzy drużynami Borussia Monchengladbach i Vfl Bochum. Mecz odbył się w BORUSSIA-PARK dnia 24 lutego 2024 roku o godzinie 14:30. Gospodarze okazali się zdecydowanie skuteczniejsi, pokonując rywali 5-2. Już na przerwę prowadzili 2-0, co pozwoliło im kontrolować sytuację przez resztę spotkania.

Mecz RB Leipzig kontra Borussia Monchengladbach, wynik końcowy 2-0

Na obiekcie Red Bull Arena odbył się mecz pomiędzy RB Leipzig i Borussia Monchengladbach zakończony wynikiem 2-0

W sobotni wieczór na Red Bull Arena odbyło się emocjonujące starcie pomiędzy RB Leipzig a Borussia Monchengladbach. Gospodarze pewnie pokonali rywali 2-0, zdobywając bramkę już w pierwszej połowie i potwierdzając swoją przewagę po przerwie. Mecz ten miał miejsce dwa dni temu, 17 lutego o godzinie 17:30, w ramach 22. kolejki niemieckiej Bundesligi.

Mecz pomiędzy Bayern Munich - Borussia Monchengladbach zakończony wynikiem 3-1

Na obiekcie Allianz Arena miał miejsce mecz Bayern Munich - Borussia Monchengladbach zakończony wynikiem 3-1

W dniu 3 lutego 2024 roku na Allianz Arena odbył się mecz 20. kolejki Bundesligi pomiędzy Bayernem Monachium i Borussią Mönchengladbach. Po zaciętym pojedynku, Bayern Monachium zwyciężył 3-1, wygrywając tym samym kolejne cenne trzy punkty. Mecz ten był niezwykle emocjonujący, a obie drużyny zaprezentowały wysoki poziom gry, co przyciągnęło uwagę wszystkich fanów piłki nożnej.

Bayer Leverkusen kontra Borussia Monchengladbach, wynik 0-0

Spotkanie Bayer Leverkusen - Borussia Monchengladbach zakończone wynikiem 0-0

Dzisiaj przedstawiamy relację z meczu piłki nożnej pomiędzy drużynami Bayer Leverkusen i Borussia Monchengladbach, który odbył się w ramach 19. kolejki Bundesligi. Mecz zakończył się remisem 0-0, a emocje trwały do ostatniego gwizdka sędziego. Spotkanie miało miejsce na BayArena o godzinie 17:30, a mimo braku bramek, nie brakowało ciekawych momentów. Zapraszamy do zapoznania się z relacją.