Mecz między FSV Mainz 05 i Borussia Monchengladbach zakończony wynikiem 4-0 dnia 2023-02-24 19:30

FSV Mainz 05 - Borussia Monchengladbach, wynik końcowy 4-0.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między FSV Mainz 05 oraz Borussia Monchengladbach wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 4-0.

Dnia 2023-02-24 19:30 na stadionie MEWA ARENA odbył się mecz ligi Bundesliga kolejki 22. Zmierzyły się ze sobą FSV Mainz 05 i Borussia Monchengladbach.

Gole strzelali: Lee Jae-Sung 25' 1-0 D. da Costa M. Ingvartsen 49' 2-0 L. Ajorque 72' 3-0 Lee Jae-Sung N. Weiper 90' 4-0 Aarón Martín

Żółte kartki FSV Mainz 05: Anthony Caci 36' Andreas Hanche-Olsen 50'

Żółte kartki Borussia Monchengladbach: Lars Stindl 66' Alassane Pléa 74' Kouadio Koné 83'

Czerwone kartki FSV Mainz 05:

Czerwone kartki Borussia Monchengladbach:

Główny sędzia spotkania to Robert Hartmann, Germany. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu drużyna FSV Mainz 05 zmierzy się już z 1899 Hoffenheim, następne spotkania z drużynami Hertha Berlin i SC Freiburg. Kolejno natomiast Borussia Monchengladbach z SC Freiburg. Następne mecze zagra z drużynami RB Leipzig i Werder Bremen.

Coraz częściej oddani fani z dużym entuzjazmem śledzą niezwykle interesujące starcia ligi Bundesliga. Uzdolnione drużyny piłkarskie z ligi i piłkarze jak Anthony Caci Lars Stindl częstokroć zagwarantowały fantastycznym kibicom mnóstwo zapierających dech w piersiach wrażeń. Potyczki między drużynami futbolowymi zdarzają się zagorzałe, niezwykle rzadko zdarza się, iż są to zmagania statyczne. Obserwujemy bezwzględne sytuacje z faulem zakończone żółtym kartonikiem, idealnie wyliczone asysty czy gole gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Gorąco zachęcamy każdego z kibiców, żeby śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych, przeglądać widowiska piłkarskie znakomitej ligi Bundesliga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Udział takich lubianych drużyn jak FSV Mainz 05 oraz Borussia Monchengladbach w lidze Bundesliga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak MEWA ARENA.