Spotkanie Borussia Monchengladbach vs FC Koln dnia 2022-10-09 13:30 na stadionie Stadion im BORUSSIA-PARK - wynik końcowy 5-2

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Borussia Monchengladbach a FC Koln zakończyła się 2-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 5-2.

W dniu 2022-10-09 13:30 na obiekcie sportowym Stadion im BORUSSIA-PARK rozegrał się mecz piłkarski ligi Bundesliga kolejki 9 pomiędzy Borussia Monchengladbach a FC Koln.

Gole strzelali: M. Friedrich 27' 1-0 J. Hofmann F. Kainz 31' 1-1 R. Bensebaïni 45' 2-1 L. Stindl 46' 3-1 R. Bensebaïni 76' 4-1 J. Hofmann D. Huseinbašić 83' 4-2 M. Thuram 90' 5-2 A. Pléa

Żółte kartki Borussia Monchengladbach: Lars Stindl 7' Ramy Bensebaini 38'

Żółte kartki FC Koln: Florian Kainz 10' Florian Kainz 45' Ellyes Skhiri 63'

Czerwone kartki Borussia Monchengladbach:

Czerwone kartki FC Koln: Florian Kainz 45'

Główny arbiter meczu - Sven Jablonski, Germany. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu Borussia Monchengladbach zmierzy się już z VfL Wolfsburg, następne spotkania z drużynami SV Darmstadt 98 i Eintracht Frankfurt. Kolejno natomiast FC Koln zmierzy się z FK Partizan. Następne mecze zagra z drużynami FC Augsburg i FSV Mainz 05.

Wierni kibice śledzą ekscytujące potyczki ligi Bundesliga. Fascynujące drużyny futbolowe z tejże ligi i piłkarze jak Lars Stindl Florian Kainz nierzadko zapewniły wyśmienitym entuzjastom wrażenia sięgające zenitu. Interesujące zmagania pomiędzy graczami z ligi zdarzają się niezwykle zajadłe, nie często zdarza się, iż potyczki nie są interesujące. Systematycznie obserwujemy brutalne sytuacje na faul kończące się żółtą kartką, przepiękne gole oraz asysty zapewniające smaczku całemu widowisku. To też warto śledzić zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych iprzeglądać spotkania piłkarskiej ligi Bundesliga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich drużyn jak Borussia Monchengladbach i FC Koln z ligi Bundesliga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Stadion im BORUSSIA-PARK.