Mecz Borussia Monchengladbach - Bayer Leverkusen, wynik końcowy 1-2

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Borussia Monchengladbach oraz Bayer Leverkusen zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

Dnia 2022-01-15 17:30 na obiekcie sportowym Stadion im BORUSSIA-PARK odbył się interesujący mecz ligi Bundesliga 1 kolejki 19 pomiędzy Borussia Monchengladbach a Bayer Leverkusen.

Gole strzelali: R. Andrich 51' 0-1 F. Wirtz P. Schick 74' 0-2 P. Hincapié N. Elvedi 81' 1-2

Żółte kartki Borussia Monchengladbach: Lars Stindl 45' Jordan Beyer 84'

Żółte kartki Bayer Leverkusen: Jonathan Tah 28' Mitchel Bakker 36' Kerem Demirbay 90'

Czerwone kartki Borussia Monchengladbach:

Czerwone kartki Bayer Leverkusen:

Główny arbiter spotkania to Sascha Stegemann, Germany. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Borussia Monchengladbach stawi czoła Hannover 96, następne spotkania z drużynami Union Berlin i Arminia Bielefeld natomiast Bayer Leverkusen z FC Augsburg. Następne mecze zagra z drużynami Borussia Dortmund i VfB Stuttgart.

Oddani kibice śledzą starcia, które dotyczą ligi Bundesliga 1. Fascynujące drużyny futbolowe z tej ligi i piłkarze jak Lars Stindl Jonathan Tah nieustannie sprawiają kapitalnym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Zmagania pomiędzy zawodnikami okazują się zaciekłe, niezwykle rzadko bywa jednoznacznie, że zmagania nudzą. Zdarzają się nieczyste sytuacje na faul, wyjątkowe bramki oraz asysty dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Zachęcamy, żeby śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i oglądać mecze futbolowe emocjonującej ligi Bundesliga 1. Udział takich legendarnych drużyn jak Borussia Monchengladbach oraz Bayer Leverkusen z ligi Bundesliga 1 zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion im BORUSSIA-PARK.