Dnia 2021-11-20 14:30 na obiekcie Stadion im BORUSSIA-PARK odbył się mecz między Borussia Monchengladbach i SpVgg Greuther Furth zakończony wynikiem 4-0

Borussia Monchengladbach vs SpVgg Greuther Furth 4-0.

Pierwsza połowa meczu między Borussia Monchengladbach a SpVgg Greuther Furth zakończyła się 3-0. Końcowy wynik spotkania to 4-0.

W dniu 2021-11-20 14:30 na obiekcie sportowym Stadion im BORUSSIA-PARK odbył się mecz ligi Bundesliga 1 kolejki 12 pomiędzy Borussia Monchengladbach a SpVgg Greuther Furth.

Gole strzelali: J. Hofmann 9' 1-0 L. Stindl F. Neuhaus 28' 2-0 A. Pléa 43' 3-0 L. Stindl J. Hofmann 57' 4-0 L. Stindl

Żółte kartki Borussia Monchengladbach: Lars Stindl 55'

Żółte kartki SpVgg Greuther Furth: Paul Seguin 45' Jamie Leweling 77' Max Christiansen 89'

Czerwone kartki Borussia Monchengladbach:

Czerwone kartki SpVgg Greuther Furth:

Sędzią głównym tego spotkania był Benjamin Brand, Germany. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Borussia Monchengladbach zmierzy się już z FC Koln, następne spotkania z drużynami SC Freiburg i RB Leipzig a SpVgg Greuther Furth z 1899 Hoffenheim. Następne mecze zagra z drużynami Bayer Leverkusen i Union Berlin.

Wierni fani śledzą poczynania ligi Bundesliga 1. Ciekawe piłkarskie zespoły i zawodnicy jak Lars Stindl Paul Seguin często zapewniły kapitalnym fanom wiele zapierających dech w piersiach wrażeń. Wielokrotnie obserwujemy brutalne sytuacje z faulem, przepiękne asysty czy gole, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Interesujące zmagania między drużynami okazują się nader zajadłe, niezwykle rzadko bywa jednoznacznie, że mecze przynudzają. To też warto przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich,oglądać widowiska piłkarskie znakomitej ligi Bundesliga 1 i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Udział takich lubianych zespołów jak Borussia Monchengladbach oraz SpVgg Greuther Furth w lidze Bundesliga 1 gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion im BORUSSIA-PARK.