Spotkanie pomiędzy Borussia Monchengladbach i Borussia Dortmund zakończone wynikiem 1-0 dnia 2021-09-25 16:30

Borussia Monchengladbach - Borussia Dortmund, wynik końcowy 1-0.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Borussia Monchengladbach i Borussia Dortmund zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2021-09-25 16:30 na stadionie Stadion im BORUSSIA-PARK rozegrał się mecz ligi Bundesliga 1 kolejki 6. Zmierzyły się Borussia Monchengladbach i Borussia Dortmund.

Gole strzelali: D. Zakaria 37' 1-0

Żółte kartki Borussia Monchengladbach: Denis Zakaria 13' Lars Stindl 33' Luca Netz 45' Kouadio Koné 58'

Żółte kartki Borussia Dortmund: Mahmoud Dahoud 10' Marin Pongračić 34' Mahmoud Dahoud 40' Jude Bellingham 85'

Czerwone kartki Borussia Monchengladbach:

Czerwone kartki Borussia Dortmund: Mahmoud Dahoud 40'

Sędzią głównym tego spotkania był Deniz Aytekin, Germany. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Borussia Monchengladbach stawi czoła VfL Wolfsburg, następne spotkania z drużynami VfB Stuttgart i Hertha Berlin a Borussia Dortmund z Sporting CP. Następne mecze zagra z drużynami FC Augsburg i FSV Mainz 05.

Dzisiaj oddani fani piłki nożnej śledzą pasjonujące potyczki ligi Bundesliga 1. Złożone z zdolnych napastników/obrońców zespoły futbolowe z tej ligi i piłkarze tacy jak między innymi Denis Zakaria Mahmoud Dahoud niejednokrotnie zapewniły pierwszorzędnym miłośnikom piłki nożnej wiele wspaniałych emocji. Interesujące walki pomiędzy drużynami zdarzają się bardzo nieustępliwe, nie często bywa jednoznacznie, że spotkania nudzą kibica. Zdarzają się efektowne asysty oraz sytuacje podbramkowe, nieczyste sytuacje z faulem, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Warto więc oglądać widowiska piłkarskie znakomitej ligi Bundesliga 1 i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich. Borussia Monchengladbach i Borussia Dortmund i ich udział w Bundesliga 1 gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion im BORUSSIA-PARK.